Menu Zamknij

Płytki wielkoformatowe

Płytki wielkoformatowe Częstochowa MODERN STUDIO sprzedaż najlepszych marek płytek z europy, atrakcyjne ceny wieloletnie doświadczenie. Płytki wielkoformatowe to świetny wybór do kuchni, zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych. Są one dużymi płytkami ceramicznymi lub porcelanowymi, które mogą znacząco zmniejszyć liczbę fug, tworząc bardziej jednolitą i łatwiejszą w utrzymaniu powierzchnię.

Salon Płytki wielkoformatowe

Kolekcja Versace została stworzona do pomieszczeń o ekskluzywnym, eleganckim i niemal pałacowym charakterze. Niezwykłe wzory, przypominające dzieła sztuki sprawiają, że ta kolekcja to coś więcej niż zwykłe płytki. Płytki wielkoformatowe mogą mieć różne rozmiary, często zaczynają się od 60×60 cm i mogą osiągać nawet 120×240 cm lub większe. Dobierz rozmiar płytki do wielkości pomieszczenia – w małej kuchni zbyt duże płytki mogą przytłaczać, podczas gdy w dużej kuchni będą wyglądać imponująco. Najczęściej płytki wielkoformatowe wykonane są z porcelany ze względu na ich trwałość i odporność na zarysowania. Porcelana jest również mniej nasiąkliwa niż ceramika, co czyni ją lepszym wyborem do miejsc narażonych na wilgoć, takich jak kuchnia.

To prawdziwy artystyczny obraz na twojej ścianie. Kafelki z tej kolekcji dostępne są w dwóch typach powierzchni : matowej i błyszczącej. Możemy dobrać również rozmiar płytek. Wybór koloru i wzoru powinien pasować do reszty wystroju kuchni. Płytki wielkoformatowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, w tym imitujących naturalny kamień, drewno czy beton, co daje wiele możliwości dopasowania do stylu wnętrza. Płytki te mogą być stosowane zarówno na podłogę, jak i ściany. Na ścianach tworzą efektowną, jednolitą powierzchnię, szczególnie efektownie wyglądając między blatami a szafkami wiszącymi. Na podłodze zapewniają trwałość i łatwość utrzymania.

Montaż płytek wielkoformatowych wymaga precyzji i doświadczenia, ze względu na ich rozmiar i ciężar. Zaleca się zatrudnienie profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w pracy z tym typem materiału.

Płytki porcelanowe są łatwe w utrzymaniu. Regularne czyszczenie za pomocą miękkiej szmatki lub mopa oraz łagodnych środków czyszczących jest zazwyczaj wystarczające do utrzymania ich w dobrym stanie.

Pamiętaj, aby przed zakupem sprawdzić próbki płytek w swoim domu, aby zobaczyć, jak prezentują się w naturalnym oświetleniu i jak pasują do reszty wnętrza.